• +420 327 588 941
Neexistuje univerzální technologie

Engineering a dodávky technologických celků na klíč

Disponujeme specialisty s mnohaletými zkušenostmi v projekt managementu, vývoji SW aplikací a projektování především v problematice čištění a úpravy vod, vytápění a chlazení, automobilovém a letištním průmyslu.

Firma HN TECHNOLOGY je mladá dynamicky rostoucí společnost se silným finančním zázemím, jež byla založena v roce 2006 lidmi s mnohaletými zkušenostmi v oblasti automatizace technologických procesů.

Od svého založení se společnost zaměřuje na engineering a dodávky technologických celků na klíč. Kromě dodávek na klíč jsme připraveni Vám nabídnout rovněž veškeré dodávky v oboru elektro. Naši specialisté jsou připraveni s Vámi spolupracovat na návrhu těchto systémů, včetně přípravy projektů a organizace výběru nejvhodnějšího dodavatele pro Vaši technologii.

Od svého počátku úzce kooperujeme s největšími světovými producenty v daných oblastech jako například Rockwell Automation, Siemens nebo Seawing.

Naše společnost je certifikovaná dle ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004. Vedení společnosti plně podporuje vyhlášenou politiku kvality a enviromentu. Pro její naplnění se zavazuje tuto politiku dodržovat, její dodržování vyžadovat od všech zaměstnanců i obchodních partnerů společnosti.
Podepsaný originál Politiky kvality a enviromentu naleznete zde.